Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 eTomislav Diablo - the dark side of HUS

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
eTomislav Diablo

eTomislav Diablo


Broj postova : 2
Join date : 30.06.2011
Age : 32

eTomislav Diablo - the dark side of HUS Empty
PostajNaslov: eTomislav Diablo - the dark side of HUS   eTomislav Diablo - the dark side of HUS Emptypon srp 04, 2011 8:56 pm

Evo da se i ja predstavim.

Odlučio sam ući u epolitiku jer su mi akademske obaveze gotove pa imam vremena, a želio bi upoznati i ovaj politički dio igre. Glavni razlog pridruživanja je taj što sam čuo da su HUS i eHSP jedine prave desne stranke u eHrvatskoj, pa u tim strankama vjerojatno mogu pronaći više istomišljenika nego u ostalima. Pošto sam mlad igrač (igram od 2. 4. 2011.), uzeo sam HUS prije eHSP-a, jer HUS skloniji mladim igračima i vjerojatno ovdje mogu bolje upoznati taj dio igre.

Ja nikad nisam bio u vojsci/paravojsci niti u nekoj drugoj stranci, tako da ne znam puno o stvarima vezanim za to. No voljan sam naučiti! bounce

Neke ambicije:
1. sexualne: isključivo prema ženskoj rasi, dob varijabilna. flower
2. ulazak u top 5 stranaka i na kraju i u kongres
3. održavanje časti stranke i države, smanjenje malverzacija na visokim položajima i borba protiv nepoštenog igranja
4. održavanje stranke na pravom putu (the RIGHT way Arrow ) borbe za nacionalne interese države

Vidim da ovaj forum nije baš živahan, no valjda će živnuti kad dobijemo još članova. Smile

To je to od mene. Pozdrav domovini! cheers
[Vrh] Go down
Sucko[CRO]

Sucko[CRO]


Broj postova : 41
Join date : 27.01.2011
Lokacija : Zagreb

eTomislav Diablo - the dark side of HUS Empty
PostajNaslov: Re: eTomislav Diablo - the dark side of HUS   eTomislav Diablo - the dark side of HUS Emptyuto srp 05, 2011 2:14 pm

Dobrodosao, nazalost forum kao ni stranka nije vise aktivan nazalost. Ali ima nas, dodi na kanal #hus.hr na rizonu
[Vrh] Go down
 
eTomislav Diablo - the dark side of HUS
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: FORUM :: Novi članovi-
Forum(o)Bir: