Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 O sebi......

Go down 
+4
Dordano
Tome17
mafima
Sucko[CRO]
8 posters
Autor/icaPoruka
Sucko[CRO]

Sucko[CRO]


Broj postova : 41
Join date : 27.01.2011
Lokacija : Zagreb

O sebi...... Empty
PostajNaslov: O sebi......   O sebi...... Emptypon svi 30, 2011 10:53 pm

Posto smo ekipa vec duze vrijeme, makar znam o vecini barem okviro, starost, zanimanje, ajmo skupiti to na jednoj temi. Wink


RL:
19 godina, trenutno nezaposlen i cekam upise za faks, od nedugo i slobodan, tako da ako |||SLUCAJNO||| naide zenska osoba na ovom prvoklasnom forumu (pm me). (zafrkancija Smile) Inace sam iz glavnom nam grada, Zagreba.

eRep:
3+ godine star igrac, moderator, bivsi prevoditelj, osnivac HUSa, voda pokreta za dobivanje eHr u igri, i svakakve svakakve ostale male sitnice.
IRC nick, dakako Sucko
o7
[Vrh] Go down
mafima




Broj postova : 10
Join date : 25.03.2011
Age : 53
Lokacija : varaždin

O sebi...... Empty
PostajNaslov: Re: O sebi......   O sebi...... Emptypon svi 30, 2011 11:34 pm

Mafima, vojni umirovljenik, sadašnji kongresnik ovaj mandat, u igri 3 mjeseca, oženjen, dvoje djece, inače sam živim U varaždinu, rodom iz Međimurja. (Kako ono kažu mi međimurci smo si uvijek bili dobri sa hrvatima). Toliko za sada.
[Vrh] Go down
Tome17

Tome17


Broj postova : 2
Join date : 26.03.2011

O sebi...... Empty
PostajNaslov: Re: O sebi......   O sebi...... Emptypon svi 30, 2011 11:39 pm

u RL:
Gimnazijalac iz Vukovara,zasad ide sve po planu Razz

U eRepubliku:
Sada već neaktivni igrač.Čitav svoj vojni vijek sa proveo u Bojni za specjalna djelovanja,jedno vrijeme ćak bio član ZDRUG-a.Svoju sam kongresnu medalju zaradio u HDS-u ćiji sam član bio dugo,međutim osnutkom HUS-a i zbog nekih nesuglasica u HDS-prelazim u HUS.Obnašao sam dužžnost predsjednika Hrvatske Ujedinjene Stranke veći dio 5. mjeseca
[Vrh] Go down
Dordano




Broj postova : 1
Join date : 30.05.2011

O sebi...... Empty
PostajNaslov: Re: O sebi......   O sebi...... Emptypon svi 30, 2011 11:41 pm

Dordano , pomorac , Žena, djete, trenutno u Splitu ali kako sad stvari stoje dogodine u Zagrebu.
Igrao erep 2009. isa na brod sad se opet aktivirao. Stari accaunt ostavio rađaku da igra kad sam se vratio vise ga nije bilo.(kaže on: nisan ja ništa)admini nisu mislili tako
Eto najosnovnije
[Vrh] Go down
coki.st

coki.st


Broj postova : 47
Join date : 31.12.2010
Lokacija : Split

O sebi...... Empty
PostajNaslov: Re: O sebi......   O sebi...... Emptypon svi 30, 2011 11:48 pm

Iz Splita sam, 33 godine, vatrogasac igram oko godinu ipo dana....
[Vrh] Go down
Beks0401

Beks0401


Broj postova : 47
Join date : 31.01.2011
Lokacija : Imotski

O sebi...... Empty
PostajNaslov: Re: O sebi......   O sebi...... Emptypon svi 30, 2011 11:59 pm

Marko iz Imotskog. Studiram ne bas uspjesno FER vec 4 godine (znaci nisam 4. godina :s)
u erepu trenutno nitko i nista, odmaram od politike, nisam u vojsci... procitam tu i tamo neki clanak, bacim neki komentar, na ircu pratim po kanalima sta se prica, ali nisam aktivan kao nekad... igra je trenutno na dvoklik modu. Bio 2 mjeseca predsjednik stranke afro
[Vrh] Go down
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3891760
GP.1




Broj postova : 7
Join date : 16.02.2011

O sebi...... Empty
PostajNaslov: Re: O sebi......   O sebi...... Emptyuto svi 31, 2011 12:08 am

Bok svima, ja sam mlad i perspektivan igrač.
dolazim iz Crikvenice, imam 27 godina, oženjen , djete, zaposlen.
Erepublik me vise ne drzi, samo dvolik, u politici bas i nisam iskustan, samo sam prosao sva moguca politicka mjesta od PP, ministra, radnika u uredu, voditelja, premijera itd Razz
[Vrh] Go down
josenohabla




Broj postova : 1
Join date : 31.05.2011

O sebi...... Empty
PostajNaslov: Re: O sebi......   O sebi...... Emptyuto svi 31, 2011 12:38 am

RL
26 godina.....na nečiju žalost, na moju ne Hercegovac...vječiti student ekonomije(nadam se da je ovo zadnja godina), nezaposlen, neoženjen i ne mislim još ni jedno od toga

ER
igrač koji je prestao igrati ovo nakon dolaska v2, jer se nisam snašao u njemu, neznam ni sam zašto sam se vratio krajem prošle godine, trenutno zagrijan za igru, ali tko zna šte će biti. A sto se sliče slike, ovu sam stavio bezveze, kad me prijatelj nagovorio da dođem u igru, da mu pomognem u goldima, i nisam je nikada promijenio
[Vrh] Go down
Sponsored content





O sebi...... Empty
PostajNaslov: Re: O sebi......   O sebi...... Empty

[Vrh] Go down
 
O sebi......
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: OSTALO :: Off topic-
Forum(o)Bir: